המלצות

המלצות

אור יקרה
זמן רב רותילה המליצה לי להגיע אלייך ולזכות לקבל ממך את הייעוץ והתמיכה שאת מעניקה, בדרכך המיוחדת. היא סיפרה לי על שיטת "נפש חיה" שפיתחת, והביאה אותי למפגש קבוצתי. זו הייתה תחילתה של דרך מופלאה! אני אוהבת מאוד את האנושיות שבך, את הנוכחות שלך בטיפול כאדם סקרנית, חוקרת, רגישה ונוכחת, ולא כאשת מקצוע קורקטית, מרוחקת, "כל יודעת". את מלאת אמפתיה אבל לא מוותרת כשצריך, ואת קשובה לבקשה שלי לרקוד בקצב שמתאים לי ועם זאת מובילה ודוחפת. אני אוהבת את העובדה שאת גמישה ומשלבת שיטות שונות של טיפול משיחה, דרך ציור, קלפים של "נפש חיה", קולות , תנועה, מסאג', שירה שמאנית ושמנים. וכוס תה ארל גריי עם אחד סוכר כמובן (: הגמישות והוורסטיליות הללו מאפשרות לי דרכי ביטוי שונות כי לא תמיד כל דרך מתאימה לכל רגע. תודה לך אור על המקום והחיבוק והחיזוק שאת מעניקה לי ! באהבה, נעמי
נעמי
שיטת "נפש חיה" היא שיטה של המחר. השיטה מבוססת על מדיטציות שונות בהשראת בעלי חיים. יש בה עבודה עצמית רבה גם מחוץ לזמן הטיפול. יש בה שילוב של ריפוי רגשי ורוחני, שילוב שלטעמי לא ניתן לנתק אותו. פשטות השיטה היא הגאוניות שבה. אור הנה מטפלת חדת אבחנה שחודרת כמו קרן אור לנשמה ויודעת לרקוח את המדיטציה המתאימה ולהתאים את סוג הטיפול למטופל. המדיטציות השונות מצליחות לשנות דפוסי התנהגות מושרשים. כמי שעברה לא מעט מטפלים בשיטות שונות, הטיפול של אור בשיטת "נפש חיה" הייתה האפקטיבית ביותר והמעצימה ביותר. נקודת המבט של אור היא מקורית ומרתקת. "שיעורי הבית" שמקבלים מאד מתגמלים את המתמידים בהם ומאד מקדמים את הטיפו ל. שיטת "נפש חיה" היא הבשורה לטיפול הרגשי.
דגנית
אני עובדת כבר כמעט שנה עם אור על יצירת מופע אישי בתנועה ונחשפתי לאיכויותיה הנפלאות כמטפלת, ככוריאוגראפית וכאישה. היכולת שלה לזהות את המקום שבו אני נמצאת ולהוביל אותי תוך כדי הכלה ואהבה אינסופית לעבר המקום שיגרום לי לגדול ולהיפתח היא מדהימה. העבודה דרך קול ותנועה בשיטת "נפש חיה" הביאה אותי למפגש עם תחושות ומחשבות חדשות וגרמה לתובנות חדשות ומקדמות. מדובר באשת טיפול נפלאה ומיוחדת ואני מרגישה שבזכותה יצאתי לדרך חדשה! ממליצה בחום ובאהבה רבה.
דניאלה
× איך אוכל לעזור?