עדויות

אור יקרה
זמן רב רותילה המליצה לי להגיע אלייך ולזכות לקבל ממך את הייעוץ והתמיכה שאת מעניקה, בדרכך המיוחדת. היא סיפרה לי על שיטת "נפש חיה" שפיתחת, והביאה אותי למפגש קבוצתי. זו הייתה תחילתה של דרך מופלאה! אני אוהבת מאוד את האנושיות שבך, את הנוכחות שלך בטיפול כאדם סקרנית, חוקרת, רגישה ונוכחת, ולא כאשת מקצוע קורקטית, מרוחקת, "כל יודעת". את מלאת אמפתיה אבל לא מוותרת כשצריך, ואת קשובה לבקשה שלי לרקוד בקצב שמתאים לי ועם זאת מובילה ודוחפת. אני אוהבת את העובדה שאת גמישה ומשלבת שיטות שונות של טיפול משיחה, דרך ציור, קלפים של "נפש חיה", קולות , תנועה, מסאג', שירה שמאנית ושמנים. וכוס תה ארל גריי עם אחד סוכר כמובן (: הגמישות והוורסטיליות הללו מאפשרות לי דרכי ביטוי שונות כי לא תמיד כל דרך מתאימה לכל רגע. תודה לך אור על המקום והחיבוק והחיזוק שאת מעניקה לי ! באהבה, נעמי
נעמי
שיטת "נפש חיה" היא שיטה של המחר. השיטה מבוססת על מדיטציות שונות בהשראת בעלי חיים. יש בה עבודה עצמית רבה גם מחוץ לזמן הטיפול. יש בה שילוב של ריפוי רגשי ורוחני, שילוב שלטעמי לא ניתן לנתק אותו. פשטות השיטה היא הגאוניות שבה. אור הנה מטפלת חדת אבחנה שחודרת כמו קרן אור לנשמה ויודעת לרקוח את המדיטציה המתאימה ולהתאים את סוג הטיפול למטופל. המדיטציות השונות מצליחות לשנות דפוסי התנהגות מושרשים. כמי שעברה לא מעט מטפלים בשיטות שונות, הטיפול של אור בשיטת "נפש חיה" הייתה האפקטיבית ביותר והמעצימה ביותר. נקודת המבט של אור היא מקורית ומרתקת. "שיעורי הבית" שמקבלים מאד מתגמלים את המתמידים בהם ומאד מקדמים את הטיפו ל. שיטת "נפש חיה" היא הבשורה לטיפול הרגשי.
דגנית
אני עובדת כבר כמעט שנה עם אור על יצירת מופע אישי בתנועה ונחשפתי לאיכויותיה הנפלאות כמטפלת, ככוריאוגראפית וכאישה. היכולת שלה לזהות את המקום שבו אני נמצאת ולהוביל אותי תוך כדי הכלה ואהבה אינסופית לעבר המקום שיגרום לי לגדול ולהיפתח היא מדהימה. העבודה דרך קול ותנועה בשיטת "נפש חיה" הביאה אותי למפגש עם תחושות ומחשבות חדשות וגרמה לתובנות חדשות ומקדמות. מדובר באשת טיפול נפלאה ומיוחדת ואני מרגישה שבזכותה יצאתי לדרך חדשה! ממליצה בחום ובאהבה רבה.
דניאלה

עדויות מרוכזות

אור יקרה
אני רוצה להגיד לך אור, שהשיעור הזה והשיעורים האחרים שאת מעבירה נוגעים בי מאוד חזק בגלל שזה משהו ישיר שבא ונובע ממך. מצד אחד יש לך המון ידע ונסיון ,מצד שני, את כל הזמן מקבלת יידע ומפתחת אותו, את מבינה את הגוף והנפש . אני מרגישה שזה זורם אליי ממשהו ישיר, ראשוני . לא כאילו מישהו הלך ולמד באוניברסיטה, הוא חכם ואוסף מידע ומכל מיני דברים לוקח ובונה כי זה בדרך כלל מה שכל אחד עושה. אבל כשזה בא מתוכך מהידע הראשוני ומהתנסות הפנימית זה הרבה יותר חזק והרבה יותר משמעותי עבורי . מרגישה את זה, וזה משפיע עליי. ידע ממקור ראשוני מאמת פנימית . זה כמו במחקר, אנשים יושבים, לומדים במעבדה, ומסתכלים וחוקרים ופתאום הם מגלים דברים חדשים. הם מפתחים משהו חדש מתוך הידע. הם לא באים וכאילו מעתיקים ומעבירים, אלא הדבר החדש הזה, הראשוניות הזאת הרבה יותר משמעותית. אוסיף שאני מרגישה שזה מתחבר לאמת הפנימית של כל אחת ואחת מאיתנו, ולכן החיבור הוא כל כך חזק וכל כך משמעותי, כי באמת, לכלים האלה שאת מלמדת יש יכולת. זה בא ממקור ראשון ומהאמת פנימית, שבעצם מאפשר לאחרים להתחבר לאמת הפנימית שלהם למקור הראשון שלהם. עבודה כל כך עמוקה. תודה רבה לך.
עליזה וגילה
העבודה בשיטת נפש חיה עם אור בגים היא מפגש עמוק שלי עם עצמי. דרך החיבור לדימויי החיות אני פוגשת איכויות ותחושות רדומות וחיות בתוכי. דרך התנועה אני עוקפת את הראש הטרוד והשומר ומאפשרת לתחושות עמוקות ואותנטיות לצוף ולעלות. תחושת ההנאה הצרופה בריקוד מציפה אותי אושר עמוק ושחרור אמיתי, ההנחיה של אור עדינה ומדויקת, הנוכחות שלה תומכת ורגישה. מדובר בחוויה נפלאה ומיוחדת המומלצת לכל מי שרוצה לפגוש את עצמה.
דניאלה
העבודה עם אור בגים מקנה לי ביטחון, יציבות ורוגע. אני חשה שחרור בגופי ובנפשי למרות הקשיים הפיזיים שאני נתונה בהם. הכול זורם" אווה "השעה עם אור מעוררת בי חיות והרגשת חופש בכל חלקי גופי. התנועות ה"חייתיות" משחררות בי מעצורים בגוף, בקול ובנפש ואני מתבטאת בחופש ללא מעצורים, דבר שלא העזתי קודם. זה ממש נפלא ומופלא!!"
רחל
אני משוכנעת מעבר לכל ספק שיש בי מקורות עוצמה פנימיים. ידיעה ותחושה זו נותנים לי את הכוח לחקור את ההיבטים השונים שבאישיותי, שהם מקורות העוצמה שלי. העבודה עם נפש חיה נותנת לי את האפשרות לבוא במגע עם היבטים אלו ועם העוצמה הטמונה בהם. זה נותן לי שקט ומרחב המאפשרים לי התבוננות מעמיקה יותר בתחושותיי ובהתנהגותי, ובעקבותיה, תגובה מודעת יותר. תמיד הייתה לי יכולת מצוינת לנתח ולהסביר את תחושותיי אבל זה לא הוביל אותי לשום מקום ולא קידם אותי לכוון שהועיל לי. הרגשתי תקועה והסתובבתי סחור סחור, חסרת יכולת להרפות. עבודתי עם אור בגים הביאה אותי למקום אליו ייחלתי זמן רב. למדתי להתייחס לעצמי ברכות ובאהבה גדולים יותר. להיות אני עצמי.
אינגריד פטר,
מטופלת
עבורי נפש חיה היא דרך נהדרת להשתנות, להוסיף ולהשתנות. הייתי נוקשה ועצבני למדי בעת שהצטרפתי אל הכיתות של אור בגים ובעזרת השיטה מצאתי בעצמי הרבה יותר צחוק וקלילות שהפתיעו אותי. התרגילים מאפשרים לי להרגיש חופש המוחלט ביציאה אל מחוץ לעצמי. זו חוויה רצינית ואינטנסיבית ממנה אני נהנה. אני נהנה מהתקשורת עם אור והאחרים בקבוצה. במהלך השיעור אני מוצא את עצמי מבצע תנועה או צליל חדשים לחלוטין. רגע ההארה הזה הוא מדהים ואני יודע שהתנועה או הצליל עברה דרך השער, והפכו להיות שלי.
דיידרה מקלולין
אמן ויזואלי ומתרגל
אני עובדת עם נפש חיה כבר עשר שנים. העבודה הזו שחררה אותי מהרבה התניות ושיפוט כלפי תחושות ורגשות, אשר חשבתי, שלא הייתי אמורה לחוות, ואשר עשיתי כמיטב יכולתי להסיט אותם הצידה או להכחישם. היא העשירה אותי באיכויות שלא האמנתי שיש לי או שמותר שיהיו לי. באמצעות העבודה עם חיה, הייתי מסוגלת לשלב איכויות אלו באיטיות אל תוך חיי. דרך העבודה עם חיה אני מקבלת את עצמי באופן מלא על מי ומה שאני; החיות הן מראה למניעים העמוקים והפנימיים, המחשבות, הפנטזיות והחלומות שלנו.
שילה קראמרס,
מורה ליוגה ומאמנת בשיטה
בני הגיע לאור עם קשיים רגשיים וחברתיים, כמו גם נטייה לחוסר יציבות תנועתית- נטייה ליפול הרבה וקשיי קואורדינציה. כבר לאחר כחודשיים התחוללו שינויים משמעותיים בהתנהלותו ובמצב רוחו, שינויים שהתרחבו והעמיקו בהמשך התהליך. העבודה עם אור עזרה לבן לחזק את המרכז שלו פיזית ונפשית כאחד. בעניין ובהנאה התחבר לתמנון, לצב, לדוב, לחילזון ולתרגילים משיטתה של אור המבוססים על עולם החי. במפגשים נהנה מעולמות של תנועה, מוסיקה ,משחק, דמיון ומבת שיח קשובה, חכמה, חזקה ומעניינת. בן קיבל כלים פיזיים ורגשים לחזק את עצמו ולשים גבול בריא להשפעות חיצוניות מחלישות. כמו כן קיבל הכרה ובהירות על החוזקות שלו, למד לקבל את עצמו, ופחות לפחד מהעוצמה ומהאגרסיה שלו. תהליך זה ייצר באופן טבעי זרימה חופשית יותר בהבעה, ביכולת השיתוף והדיאלוג סביב קונפליקטים רגשיים, משפחתיים וחברתיים. ראיתי ילד שמח יותר, בטוח יותר בעצמו ויציב יותר בתנועתו בעולם (תרתי משמע) תודה רבה מקרב לב.
ליאת,
עוסקת בפסיכותרפיה גופנית
אור יקרה, אני יוכי דיין בת 52. לאחר תקופה שעברתי, ועוברת, שבה הרגשתי חוסר ביטחון, אי יכולת להתרומם ומבולבלת, הגעתי אלייך בהמלצתה של אחותי לטיפול רגשי, נפשי ופיזי. בכל פעם שהגעתי לטיפול שפופה וכאובה, יצאתי מחוזקת ומעודדת. העצמת אותי מבחינה נפשית. עברתי תהליך, וצריכה להמשיך, אך ברצוני להודות לך על טיפול מסור ויעיל. על אוזן קשבת. ידעת לגעת במקומות הרגישים והטעונים, ידעת לגרום לשחרר ולהשתחרר. את אדם אנושי, בעלת יכולת ויידע נרחב, מאוד רגישה ואכפתית לכל טיפול שעברתי אצלך. תודה מעומק לבי,
יוכי דיין
התחלתי לעבוד אתך בנובמבר 2018 המטרה שלי הייתה למצוא את המרכז שלי, לאזן רגש כלפי אמי, להיות אנרגטית, לשפר את הבריאות שלי. עכשיו זה חודש יוני 2019 שאני כותבת לך את מילות תודה ❤ אני בהודיה גדולה שהיקום יפגיש אותנו מצבי ישתפר פלאים: הפסקתי להיות טעונה רגשית כלפי אמא שלי: אני יכולה לדבר איתה בלי שהכל התפוצץ, יכולה לספוג את נוכחותה לידי לזמן ארוך יותר – מכמה שעות ל-4 ימים אני מוצאת את המרכז שלי כל פעם שמרגישה את הצורך להישען, הפסקתי להיות תגובתית כלפי משפחה שלי, מצליחה להישאר באנרגיה גבוה במשך יום שלם, לעבוד בצורה טובה ואפקטיבית יותר, הפידבקים שמקבלת מבחוץ: את זוהרת, את נראית טוב אני רואה שמצליחה להפוך הרבה דברים לא נעימים למצחיקים, יצירתיות זורמת ממני ביתר קלות, הפכתי להיות מסטרית של החיים שלי מאמינה שגם כל יתר הדברים שדורשים שיפור, ילכו וישתפרו תודה רבה-רבה לך אישה יקרה ❤
נוכחות עצמה רוגע

עדויות מוזה

ואהו, אני כולי מחוייכת. היה שיעור מעולה. מדהים איך תוך 35 דקות בסך הכל, ההרגשה משתנה מקצה לקצה. מרגישה שהגוף עבד, גם המפרקים וגם השרירים. והנפש קיבלה עיסוי נעים. והריקוד השקט בסוף היה לי נפלא וגם המנטרות שאמרת בסוף. בקיצור, בעיני זה פורמט ממש מושלם ואיזה כיף שיש לנו אותך בעולם אור יקרה❤️ שיהיה המשך שבוע מעולה
אני מאושרת שהצלחתי להצטרף אני חולה עם חום וגרון נפוח וקמתי ופשוט הבראתי. כל מילה שלך חדרה לכל תא ותא ואני מוצאת שיש חשיבות למלים שמהדהדות את התדר של האחדות, הזמן העכשוי. כל כך מסונכרן. גוף נפש והיכולת לתת לגוף מקום והסבר.. שידע שאנו איתו בכל רגע. כמה משמעותי לי בעת הזו. מרגישה שהבראתי תודה על השיעור!!! הרגשה שהכל נפתח וזורם...
מרגישה זרימה של חיים בכל הגוף, תודה🌻 היי אור, נהניתי לרקוד אתך. השילוב של התנועות הישרות והמעוגלות יוצר תחושה של שלמות והשלמה עם המהות הפנימית שלנו💙💙💙💙💙
× איך אוכל לעזור?